Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Перша лісовпорядна нарада

29/04/2011

     Участь у нараді взяли представники виробничого об‘єднання ВО ”Укрдержліспроект”, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області, Головного управління земельних ресурсів у Чернігівській області, обласного управління лісового та мисливського господарства, директори, головні лісничі, начальники відділів лісового господарства та спеціалісти відділів. Проведення першої лісовпорядної наради зумовлено необхідністю проведення базового лісовпорядкування і пов‘язане зі змінами в організації території в лісовому фонді державних лісогосподарських підприємств та закінченням ревізійного періоду.

     Під час лісовпорядної наради розглядались наступні питання: готовність державних лісогосподарських підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства і Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об‘єднання до проведення польових лісовпорядних робіт; визначення порядку та особливостей проведення польових лісовпорядних робіт.

     Головний інженер ВО ”Укрдержліспроект” доповів про необхідність проведення базового лісовпорядкування на території держлісфонду Чернігівського ОУЛМГ, дав коротку оцінку виконання запроектованих лісовпорядкуванням заходів за минулий ревізійний період, ознайомив присутніх із порядком та методикою проведення майбутніх лісовпорядкувальних робіт.

     Також прозвучав виступ і суттєві пропозиції щодо проведення лісовпорядкувальних робіт першого заступника начальника Чернігівського ОУЛМГ Курганова А.С. та представників державних лісогосподарських підприємств.

 

 

     Скачати протокол першої лісовпорядної наради з лісовпорядкування лісів державних лісогосподарських підприємств Чернігівського ОУЛМГ Державного агентства лісових ресурсів України.