Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Зустріч працівників об‘єднання з волейбольною командою ”Лісопроект”

19/04/2011

     Генеральний директор привітав команду з перемогою, побажав успіхів на майбутнє та вручив грошову винагороду. ”Ваш черговий успіх – це результат планомірної та цілеспрямованої роботи всіх гравців і тренера команди. Ви знову довели, що є кращою командою з волейболу Приірпіння”, – підкреслив Володимир Петрович, звертаючись до спортсменів. Він подякував усім членам команди за велику працю на шляху до перемоги, висловивши особливу подяку тренерові Віктору Романовському.

     Упевнені, що волейболісти команди ”Ліспроект” і далі будуть радувати нас своїми високими досягненнями. Нехай ця чудова перемога стане ще одним прикладом для молоді Приірпіння.

     До працівників об‘єднання звернувся тренер волейбольної команди Віктор Романовський: — ”Я себе вважаю людиною, якій пощастило грати в команді. Мені пощастило грати в команді, яка кожен рік прагне до чемпіонства. Але найбільше я радий за представників команди, вони викладаються на всі 100 відсотків, щоб перемогти, щоб гідно представляти ВО ”Укрдержліспроект”.

     Від представників профспілкового комітету теплі слова команді промовила Говоруненко Л.І.

    На завершення зустрічі волейболісти сфотографувалися на пам‘ять разом з Генеральним директором ВО ”Укрдержліспроект” .

 

Фоторепортаж