Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Розгляд проектів організації і розвитку лісового господарства лісогосподарських

19/04/2011
      Під час науково-технічної наради прозвучала доповідь авторів проектів по ДП ”Клесівський лісгосп” Рівненської області (доповідач Мінчук О.Я.), ДП ”Клеванський лісгосп” Рівненської області (доповідач Вишневський В.С.), ДП ”Дубенський лісгосп” Рівненської області (доповідач Омельчук П.П.), ДП ”Оникіївський лісгосп” Кіровоградської області (доповідач Гриневич В.І.), звіту з авторського нагляду по ДП ”Великокопанівське лісомисливське господарство” Херсонського ОУЛМГ (доповідач Мент П.Є.). Після доповіді авторів виступили рецензенти із зауваженнями і висновками. Після запитань і відповідей відбулося коротке обговорення.


На фото: доповідь Омельчука П.П.


На фото: доповідь Вишневського В.С.


На фото: доповідь Гриневича В.І.


На фото: доповідь Мінчука О.Я.

     Науково-технічна рада відзначає, що винесені на розгляд лісовпорядні документи були розроблені відповідно до вимог нормативних документів, які регламентують лісогосподарське і лісовпорядне виробництво. В той же час в розглянутих проектах рецензентами висловлені зауваження і пропозиції з внесення змін і доповнень. В процесі розгляду і обговорення відбулися дискусії з окремих питань.

     Науково-технічна рада вирішила: авторам проектів внести зміни і доповнення в проектні документи і матеріали згідно зауважень і пропозицій експертів; після внесення змін і доопрацювання проектні документи рекомендувати для впровадження у виробництво; лісовпорядним експедиціям необхідно переглянути принципи виділення госпсекції сосни у вогнищах кореневої губки та проектування в ній лісогосподарських заходів. При цьому врахувати рекомендації Настанов по захисту соснових насаджень від кореневої губки (Харків – 2001); виробничо-технологічному відділу підготувати і до 01.05.2011р. подати на розгляд в новій редакції Перелік проектних документів та лісових карт, що виготовляються при базовому лісовпорядкуванні; провести узагальнення виявлених недоліків при складанні пояснювальних записок до проектів організації і ведення лісового господарства і довести до експедицій.

     12 квітня при Рівненському обласному управлінні лісового і мисливського господарства відбувся захист проектів за участю представників ВО ”Укрдержліспроект” по слідуючим лісгоспам: ДП ”Березнівський лісгосп”, ДП ”Володимирецький лісгосп”, ДП ”Висоцький лісгосп”, ДП ”Дубенський лісгосп”, ДП ”Дубровицький лісгосп”, ДП ”Зарічненський лісгосп”, ДП ”Клеванський лісгосп”, ДП ” Клесівський лісгосп”, ДП ”Костопільський лісгосп”, ДП ”Остківський лісгосп”, ДП ”Острозький лісгосп”, ДП ”Рокитнівський  лісгосп”, ДП ”Сарненський лісгосп”, ДП ”Соснівський лісгосп”, ДП ”Млинівський лісгосп”, ДП ”Рівненський лісгосп”.