Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада

08/04/2011

     В нараді взяли участь: головний інженер об‘єднання Левківський М.П., заступник генерального директора Краєвський М.Л., начальник виробничо-технологічного відділу Рековець М.М., головний економіст об‘єднання Васькевич М.С., начальник відділу АФЗ, спецробіт і ліцензіювання Говоруненко Л.І., начальник центру національної інвентаризації лісів Сторожук В.Ф., заступник головного бухгалтера Костюк Н.П., заступник начальника ВТВ Більчик В.А., провідні інженери ВТВ ЙосипенкоВ.В. та Коваленко Г.П., начальник Київської експедиції Кравчук М.Ф., начальник Комплексної експедиції Желізняк П.В., начальник Української експедиції Колб А.О., головні інженери експедицій: Дурдинець А.Я., Тимошенко А.Г., Войчик М.І.; заступник начальника інформаційно-обчислювального центру Кривов‘яза Т.П., начальник відділу алгоритмізації і програмування Братусь О.Б., начальник цеху камерального виробництва Ніцкевич М.М., юрисконсульт Никулаіца Т.І., начальник спеціалізованої лісовпорядної партії авторського нагляду Мент П.Є., інженер 1 кат. сектору новітніх технологій, аналітичної роботи та міжнародного співробітництва Іваненко О.В.

     Про виконання плану камеральних робіт станом на 30.03.2011 року та готовність лісовпорядних експедицій до розгляду і затвердження проектів на лісовпорядній комісії по лісогосподарських підприємствах Рівненського та Івано-Франківського ОУЛМГ та до проведення ІІ лісовпорядних нарад по об‘єктах базового лісовпорядкування 2010 року доповідали начальники Київської і Української експедицій Кравчук М.Ф. і Колб А.О., головний інженер Комплексної експедиції Тимошенко А.Г. Вони відзначили, що камеральні роботи, в основному, виконуються згідно графіку. Більшість проектних матеріалів відправлено лісгоспам, за виключенням частини планово-картографічних матеріалів та пояснювальних записок до проектів організації і розвитку лісового господарства, які будуть надані замовникам найближчим часом. Експедиції готові до проведення лісовпорядних комісій з розгляду проектів в квітні та до проведення ІІ лісовпорядних нарад в травні поточного року. До 15 травня поточного року лісовпорядним експедиціям необхідно закінчити основні цикли камеральних робіт і розпочати виїзд та виконання польових лісовпорядних робіт. В квітні поточного року провести лісовпорядні комісії з розгляду проектів організації і розвитку лісового господарства по Рівненському та Івано-Франківському ОУЛМГ в травні — другі лісовпорядні наради по об‘єктах базового лісовпорядкування 2010 року.

     По виконанню рішень минулої виробничої наради від 28 лютого 2011 року про хід підготовчих робіт з організації і проведення державного обліку лісів України, завдання з обліку лісів на квітень 2011 року доповів головний інженер об‘єднання Левківський М.П. Рішення минулої виробничої наради, в основному, виконані. 4 квітня поточного року проведено спільне технічне навчання ІТП Київської, Комплексної та Української експедицій з питань підготовки і збору інформації до державного обліку лісів станом на 01.01.2011р.

     Було вирішено в порядку підготовки до державного обліку лісів по лісогосподарських підприємствах інших лісокористувачів, по яких не укладені договори на внесення поточних змін, звернутися з листом про надання основних поточних змін, достатніх для ДЛК (зруби і переведення у вкриті лісовою рослинністю лісові ділянки, згарища, незімкнуті лісові культури, вилучення і приймання земель) з пізнішим внесення цих змін в базу даних.

     Про розгляд Рекомендацій з підготовки і збору інформації до державного обліку лісів з врахуванням змін і доповнень доповідав заступник начальника виробничо-технологічного відділу Більчик В.А. Після обговорення і внесення пропозицій були ухвалені Рекомендації з підготовки і збору інформації до державного обліку лісів станом на 01.01.2011р.