Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Традиційний весняний регіональний турнір на Кубок Г.М.Славінського

12/03/2011
    
     Команда ”Лісопроект” виборола перше місце, що стало вагомим здобутком. Друге місце зайняла команда Ірпінського економічного коледжу (ІЕК). В змаганнях брали участь 11 команд: команда ”Ліспроект”, команда Ірпінського економічного коледжу (ІЕК), збірна Національного університету Державної податкової служби України (НУДПСУ), команда НУДПС факультету податкової міліції, команда Ірпінської біблійної церкви, команда викладачів ІЕК, команда міста Бучі, команда Еталон, команда Обленерго, команда з міста Немішаєво, команда Nepri (випускники ДЮСШ). Взяли участь і команди загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ. В попередньому році наша команда також стала переможцем турніру. Капітаном є Віктор Романовський.
     Команді-переможцю вручено перехідний кубок за перше місце та кубок Г.М.Славінського і грамоту, призерам змагань грамоти.
     Волейбольна школа в м. Ірпені започаткована Григорієм Михайловичем Славінським, який зараз проживає у Сполучених Штатах і звідти фінансує змагання. 70-80-ті роки минулого століття знаменуються бурхливим розквітом волейболу (тренери Славінський, Тарнавський, Ясько). Григорій Славінський – це ціла епоха у волейболі.

     Команда ”Лісопроект” стала однією з кращих волейбольних команд на Київщині. Щиро вітаємо нашу команду ”Лісопроект” з перемогою та зичимо успіхів на майбутнє.

     Так тримати!

 

  Фоторепортаж