Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Нарада з проведення в 2011 році державного обліку лісів

03/03/2011

     Під час наради був розглянутий стан виконання рішення виробничої наради від 5 січня 2011 року (http://lisproekt.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=78). Визначений перелік питань, для вирішення яких необхідно звернутися до Державного агентства лісових ресурсів України, обговорено шляхи взаємодії з обласними та районними органами земельних ресурсів.

     З метою комплексної підготовки та обробки матеріалів, збору даних, проведення розрахунків та представлення даних державного обліку лісів, рішенням наради сформовано групу з підготовки до проведення державного обліку лісів у 2011 році. Керівником групи призначено провідного інженера виробничо-технологічного відділу Коваленка Г.П. Для вирішення загальних організаційних питань державного обліку лісів створено також координаційну групу під керівництвом головного інженера об’єднання Левківського М.П.

     Учасники наради коротко обговорили розроблені виробничо-технологічним відділом «Рекомендації з підготовки і збору інформації до державного обліку лісів станом на 01.01.2011 року».

     Запропоновано доопрацювати згадані Рекомендації,  після внесення запропонованих змін і доповнень розглянути на наступній виробничій нараді з питань державного обліку лісів, що планується до проведення 10.03.2011 року.