Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Практичне навчання

17/05/2023

Практичне навчання потенційних виконавців основної та спеціальної частини колективного тренування в рамках проєкту «Технічна підтримка розвитку лісової політики та впровадження національної інвентаризації лісів» (SFI), що фінансується Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Німеччини (BMEL), відбулося на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.

У ході проведення навчання були здобуті та удосконалені навички із введення даних у спеціалізоване програмне забезпечення FieldMap та «SmallForest», опису частин інвентаризаційної ділянки, користування спеціалізованим обладнанням, картографування частин і дерев, обліку пнів та деревної ламані, включення облікових дерев, обстеження ділянки, фіксація центру, а також опис модельних і тарифних дерев та визначення інших лісо-таксаційних показників.

Учасниками практичного навчання успішно пройшли тестування та були допущені до подальшої роботи із збору польових даних. Сформовані бригади працюватимуть в межах адміністративних областей України на території де можливе безпечне проведення вибірково-статистичних обстежень в умовах воєнного стану.