Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

ВО «Укрдержліспроект»  здійснює набір фахівців

04/04/2023

ВО «Укрдержліспроект»  здійснює набір фахівців, які будуть залучені до проведення збору даних для провадження національної інвентаризації лісів України з використанням дистанційного зондування Землі (далі — ДЗД rs-NFI ) в рамках проєкту «Технічна підтримка розвитку лісової політики та впровадження національної інвентаризації лісів», що фінансується Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Німеччини (BMEL).

Загальні умови:
Назва та категорія посади: інженер-таксатор, інженер лісового господарства;
Характер роботи: сезонна;
Режим роботи: з виїздом на польові роботи;
Обов’язки: виконання робіт із збору даних на ДЗД rs-NFI;
Перелік інформації, необхідної для призначення на посаду: Наявність водійського посвідчення з відкритою категорією не нижче категорії В*.
Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає резюме у довільній формі, а також може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Інформація приймається по 30 квітня 2023 року включно.
Адресат: ЦНІЛ, ВО «Укрдержліспроект».
Вимоги
Освіта: Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра за спеціальністю: «Лісове господарство», «Геодезія та землеустрій», «Екологія»;
Досвід роботи: Досвід роботи в лісовому господарстві або досвід на посаді інженера-землевпорядника не менше двох років*.

* — кандидатам, що задовольняють дану вимогу, надається пріоритет.

Резюме надсилати на електронну пошту nfi@lisproekt.gov.ua