Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Національна інвентаризація лісів

12/09/2022

Відповідно до плану робіт з національної інвентаризації лісів, контрольною групою проводяться контрольні переобміри, обслідування та наглядові перевірки в мережі інвентаризаційних ділянок закладених в Івано-Франківської області протягом польового сезону 2022 року.

✅️ Контрольна інвентаризаційна група, сформована із спеціалістів Центру національної інвентаризації лісів ВО «Укрдержліспроект» у складі начальника Олександра Шевчука та заступника начальника Андрія Шамрая провела черговий контроль збору даних на лісових інвентаризаційних ділянках згідно Порядку проведення національної інвентаризації лісів.

✅️ Генеральний директор ВО Укрдержліспроект Віктор Мельниченко прийняв участь в проведенні планових контрольних переобмірах лісових інвентаризаційних ділянок, розташованих на території Верховинської та Ворохтянської селищ рад.

✅ ️11 вересня 2022 року до проведення контрольного переобміру долучилися партнери з спільного німецько-українського проекту «Впровадження сталого лісового господарства в Україні»: виконавчий директор компанії Unique Land Use GmbH Бернд Віппель, провідний міжнародний технічний радник проекту Фолькер Зассе та національний координатор Віталій Сторожук.

✅️ Під час спільної робочої зустрічі учасники відмітили ефективність застосовуваних процедур контролю.

В ході дискусії обговорювалися сучасні підходи до проведення робіт з національної інвентаризації, міжнародні експерти підтвердили високий професіоналізм виконання польових робіт з національної інвентаризації в Україні.