Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Щиро дякуємо!

05/06/2022

Щиро дякуємо Раді директорів Європейської системи сертифікації лісів Німеччини, Товариству лісівників України, голові ТЛУ Юрію Миколайовичу Марчуку за підтримку у важкий для нас час.

Голова ТЛУ Юрій Марчук: «Починаючи з 24-го квітня, Товариство лісівників України проводило перемовини з Радою директорів Європейської системи сертифікації лісів Німеччини про надання фінансової допомоги на відбудову інфраструктурних об’єктів в областях, які були звільнені від окупації. Це, в першу чергу, Сумська, Чернігівська, Київська області і Укрдержліспроект.

Ні для кого не є секретом, що в тих районах, де пройшла армія російських загарбників, інфраструктурні об’єкти розбиті, зруйновані, розстріляні автомобілі, знищена або вкрадена лісогосподарська техніка, багато наших колег-лісівників залишилися без житла. Тому дуже важливо було донести до німецьких колег інформацію, що така допомога необхідна українським лісівникам, що нам потрібно відновлювати ці об’єкти, бо вони працюють не лише на екологію нашої країни, а й на екологію Європи в цілому…»

 

https://tlu.kiev.ua/…/djakujemo-radi-direktoriv…