Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Державна лісова охорона ВО «Укрдержліспроект» створює ліси на Закарпатті

26/10/2021

Осінь – важлива пора року в господарській діяльності лісівників, оскільки це чи не найкращий період для проведення лісовідновлення в наших кліматичних умовах.

Тому, зі зміною забарвлення листя на деревах, лісівники активно проводять відновлення лісу на всіх суцільних зрубах. До проведення лісовідновлення лісівники запрошують всіх бажаючих долучитись для виконання робіт, шкільну молодь, депутатів, активістів, органів місцевого самоврядування.

В рамках програми Президента України «Зелена країна» та всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» на території ДП «Великобичківське ЛМГ» Косівсько-Полянського лісництва було проведено садіння лісових культур.

Лісовідновлення провели за участі працівників апарату управління підприємства, працівників лісовпорядної партії комплексної експедиції

ВО Укрдержліспроект, представників органів місцевого самоврядування, учнівської молоді, активних громадян та працівників лісництва.

На ділянці площею 1 гектар (квартал 31, виділ 8, ділянка 2) було висаджено 6 тисяч штук молодих дерев різних порід, а саме бука, ялини, модрини та ясена.

Перед початком роботи лісівники ознайомили всіх присутніх з технологією правильного садіння дерев та основними вимогами дотримання техніки безпеки в процесі роботи.

Гарна осіння погода, добрий настрій, невимушена атмосфера стали запорукою успішної та плідної праці, результати якої оцінять вже майбутні покоління.

02 04
05 06