Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Центр національної інвентаризації лісів провів чергове колективне тренування виконавців польових робіт

10/09/2021

  З метою своєчасного виконання обсягів польових робіт, Центр національної інвентаризації лісів провів чергове колективне тренування потенційних виконавців польових робіт відповідно до затвердженого Держлісагентством плану проведення робіт першого циклу національної інвентаризації лісів.

IMG_7542

  Учасники колективного тренування пройшли он-лайн курс лекції та презентацій, та за результатами тестування були допущені до основної частини тренування, що згідно наказу ВО «Укрдержліспроект» було проведено в терміни з 2 по 9 вересня 2021 року в Укрцентркадриліс та на території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».

 IMG_7523  IMG_7577

 Основна частина тренування включала  ознайомлення з правилами поведінки в лісі, навчання роботі з обладнанням, початкове обстеження тренувальних інвентаризаційних ділянок тимчасовими інвентаризаційними групами з двох учасників. Протягом тренування кожна інвентаризаційна група під керівництвом викладачів обстежила три ділянки, що дозволило учасникам сформувати навики проведення польових робіт з національної інвентаризації лісів, а викладачам перевірити відповідність їх професійного рівня до вимог, що встановлені для персоналу Центру національної інвентаризації лісів.

Untitled-1

IMG_7589