Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ЗА UA-2021-04-08-008855-b ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

08/04/2021

Предмет закупівлі: «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку» (Частини та приладдя до офісної техніки), код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (далі — Оргтехніка).

Місце поставки товару: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Троїцька 22-24.

Строк поставки товарів: до 31.12.2021 р.

Очікувана вартість предмета закупівлі:  242069,00 грн з ПДВ.

 

1. Вимоги щодо якості продукції

Якість Товару повинна відповідати Державним стандартам України чи технічним умовам, що пред’являються до цього виду Товару у відповідності до вимог чинного законодавства.

2. Частини та приладдя до офісної техніки повинні бути вироблені тією ж фірмою, що й Оргтехніка, у яку їх буде встановлено або еквівалент (постачання відновлених Частин та приладдя до офісної техніки не припускається). У разі, якщо Учасник пропонує еквівалентний товар – Частини та приладдя до офісної техніки, що вироблені іншими виробниками, ніж виробники Оргтехніки — Учасник повинен підтвердити еквівалентність запропонованого товару, його якість та сумісність з наявною оргтехнікою.

3. Вартість пропозиції повинна враховувати доставку, а також всі податки, збори та інші витрати, необхідні для поставки Частин та приладдя до офісної техніки.

На оригінальні витратні матеріали (картриджі) (які вироблені виробниками друкуючих пристроїв Xerox, OKI, Canon, HP, Samsung, Ricoh і т.д.), Учасник повинен надати засвідчені печаткою Учасника копії сертифікатів на систему управління якістю ISO 9001 підприємства виробника, дійсні на момент подання пропозицій;

 

 

 

Уповноважена особа _______________________ Катерина Богачук