Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори до 2011 Нового Року

10/01/2011

     Вже протягом шестидесяти років Ірпінь неможливо уявити без виробничого об‘єднання ”Укрдержліспроект”. Свого часу масштабне виробниче та житлове будівництво зробило його і містобудівничим підприємством. Нині Ліспроект, як називають його городяни, продовжує вносити свій достойний вклад в економіку міста та формування її громади. До структурного об‘єднання входить п‘ять лісовпорядних експедицій, три з яких розташовані в Ірпені, інші — у Львові та Харкові із загальною чисельністю більше п‘ятисот працівників. Об‘єднання знане не лише в м. Ірпені, а й в Україні та за її межами.

     В 2008 році оргкомітет Національного бізнес-рейтингу присудив ВО ”Укрдержліспроект” почесне п‘яте місце за критерієм ”Обсяг реалізованої продукції”. Генерального директора Гульчака Володимира Петровича у 2008 році нагороджено відзнакою Національного бізнес-рейтингу – орденом ”Статус-нагорода ”Професіонал галузі””.

     В 2010 році виробниче об‘єднання отримало міжнародний сертифікат Інституту стандартів якості SIQS, що підтверджує високу якість та конкурентноздатність виконуваних ВО ”Укрдержліспроект” робіт та послуг, які за результатами оцінки рекомендовані міжнародними експертами до використання на світовому ринку.

     За значний особистий внесок в економічний розвиток підприємства та держави у вересні 2010 року Генеральний директор ВО ”Укрдержліспроект” Гульчак В.П був нагороджений орденом ”Зірка економіки України” ІІІ ступеня.

     Не забарилась і нова відзнака об‘єднання. Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу на підставі фактичних економічних показників Державної статистики за 2010 рік нагороджує виробниче об‘єднання ”Укрдержліспроект” ”Національним сертифікатом”. ”Національний сертифікат” підтверджує, що в результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики ВО ”Укрдержліспроект” ”Державне підприємство року” посіло у 2010 році 20 місце сумарного балу в Україні за критеріями: ”Обсяг реалізованої продукції”, ”Заробітна плата”, ”Чистий прибуток”, ”Продуктивність праці” за основним видом діяльності ”Дослідження і розробки в галузі природничих наук”.

     ”Національний сертифікат” ВО ”Укрдержліспроект” вручає Ірпінський міський голова Скаржинський Володимир Данилович Генеральному директору Гульчаку В.П.

     ”Національний сертифікат” ВО ”Укрдержліспроект” вручає Ірпінський міський голова Скаржинський Володимир Данилович Генеральному директору Гульчаку В.П.
     
      Під час урочистих зборів Генерального директора ВО ”Укрдержліспроект” Гульчака Володимира Петровича нагороджено Орденом ”Бізнес Слава” за значний особистий внесок в розвиток підприємства.

     В зв‘язку з визнанням державою ВО ”Укрдержліспроект” ”Державним підприємством — 2010” та отримання ”Національного сертифікату” Золотою медаллю ”За трудові заслуги” були нагороджені за відповідальне і сумлінне відношенням до роботи, своїх посадових обов‘язків, високу працездатність і досягнення конкретних вагомих результатів:

      — Сторожук Віталій Федорович

народився в с. Базар Народницького району Житомирської області, освіта вища, трудовий шлях розпочав у 1993 році, у ВО ”Укрдержліспроект” з 2007 року. Начальник центру національної інвентаризації лісів Сторожук В.Ф. вносить вагомий внесок у вирішенні складних виробничих питань в об‘єднанні: впровадження сучасних ГІС-технологій, національної інвентаризації лісів, польової ГІС Field-Map,   створенню геобази даних ГІС-Ліспроект.

     На сьогодні повністю відпрацьована технологія робіт по виробничому впровадженню національної інвентаризації лісів, складена Інструкція і Методичні вказівки з національної інвентаризації лісів.

     Є значні досягнення і результати у впровадженні сучасних ГІС-технологій, створені геобази даних виробничого застосування польової ГІС Field-Map, станції ”Дельта”.

     — Омельчук Петро Пилипович

народився в с. Мартинівка Вербського району Рівненської області, освіта вища, трудовий шлях у ВО ”Укрдержліспроект” розпочав у 1977 році в Комплексній експедиції на посаді інженера-таксатора .

     З 1980 року працює на посаді начальника партії.

     ОМЕЛЬЧУКОМ Петром Пилиповичем особисто розроблено біля трьох десятків проектів розвитку лісового господарства різного напрямку і технічної складності.

     Високий рівень підготовки, аналітичний склад мислення, творча спрямованість, дає можливість успішно в стислі терміни справлятися із самими складними об‘єктами.

     — Тарасенко Марія Федорівна — народилася в с. Берестяни Ківерцівського району Волинської області, освіта вища, трудовий шлях у ВО ”Укрдержліспроект” розпочала у 1976 році. Провідний інженер-таксатор Тарасенко сумлінно виконує свою роботу неодноразово була нагородженою за сумлінну працю в ВО ”Укрдержліспроект”.


       — Лук‘янов Іван Олексійович — народився в с. Капустин Старокостянсти-нівського району Хмельницької області, освіта вища, трудовий шлях у ВО ”Укрдержліспроект” розпочав у 1986 році. Провідного інженер-таксатор Лук‘янова І.О. вніс вагомий внесок в розвиток лісовпорядного виробництва та досягнув найвагоміших результатів в Київській лісовпорядній експедиції в роботі за 2010 рік.

     В зв‘язку з виходом на заслужений відпочинок Заремському Анатолію Дем‘яновичу подякували за сумлінну і багаторічну працю.     Під час урочистих зборів виступив Київський театр українського академічного фольклорного театру ”Берегиня”.