Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні колеги, дорогі друзі!

24/12/2020
Минає непростий, складний, напружений 2020 рік. У час пандемії COVID, цей рік став для багатьох роком складних випробувань, тривог, здолання перешкод.
Він був насичений подіями, напруженою працею, змістом та звершеннями. Разом з втратами та негараздами, рік, що минає, все ж таки приносив нам і радість нових зустрічей та відкриттів, перемоги і досягнення, новий професійний і життєвий досвід, дав можливість не лише вистояти, а й створити певні умови для подальшого розвитку.
Попереду напружена та відповідальна робота, яка повинна вирішити багато питань подальшого розвитку, а з тим і подальшу діяльність об’єднання.
У Новий Рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще майбутнє.
Висловлюємо подяку усім Вам, усім, хто наполегливою, щоденною роботою сприяв примноженню наших надбань, підвищенню авторитету об’єднання, його сьогоднішнім і майбутнім здобуткам.
Нехай Новий 2021 рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе добробут вашим сім’ям, радісні Різдвяні дні покладуть початки нових перемог і звершень на Вашому шляху, а серце хай завжди буде наповнене спокоєм!
Бажаємо Вам Божої благодаті та душевної величі. Успіхів Вам, втіхи від рідних та вірності справжніх, добрих друзів!
Щасливих Різдвяних та Новорічних свят!
З найщирішими побажаннями,
Керівництво ВО «Укрдержліспроект»