Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Координаційно-технічна нарада

13/12/2010

     В нараді взяли участь:

     від ВО "Укрдержліспроект": начальник Київської експедиції Кравчук М.Ф., начальники партій: Бокало І.М., Кучеренко А.М., Кучеренко О.М., Мінчук О.Я., Чайка Г.Г.;

     від Чернівецького ОУЛМГ: начальник управління Чебан І.Д., перший заступник начальника управління Чернівецького ОУЛМГ Кашпор В.М., начальник відділу л/г Пилипюк В.М., головні спеціалісти: Собко Т.М., Миколайчик І.І., Півторак М.В.;

     запрошені: Перший заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Чернівецькій області Солодкий В.Д.;

     Перший заступник начальника Головного управління земельних ресурсів у Чернівецькій області Ямнюк Г.Д.;

     від ДП “Берегометський лісгосп”: головний лісничий Акришора І.С., начальник відділу лісового господарства Лазоряк Я.Й.;

     від ДП “Путильський лісгосп”: в.о.директора Фрей П.П., начальник відділу лісового господарства Михайлюк Д.І.;

     від ДП “Сторожинецький лісгосп”: головний лісничий Романюк В.К., начальник відділу лісового господарства Стасюк Б.М.;

     від ДП “Чернівецький лісгосп”: головний лісничий Скакун В.І., начальник відділу лісового господарства Стрільчук Н.М.;

     від ДП “Хотинський лісгосп”: головний лісничий Ткач В.Г., начальник відділу лісового господарства Врублевський В.В.;

     від ДП “Сокирянський лісгосп”: головний лісничий Гончар В.Б., інженер лісових культур Дзик В.Д.

     Під час наради були розглянуті підсумки з виконання польових лісовпорядних робіт з базового лісовпорядкування  лісового фонду державних підприємств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та особливості камеральної обробки матеріалів базового лісовпорядкування.

     Польові лісовпорядні роботи земель лісового фонду державних підприємств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства виконані в повному обсязі згідно доведеного наряд-завдання у відповідності до вимог „Інструкції з впорядкування лісового фонду України” (2006) і рішень першої лісовпорядної наради.

     Загальна площа земель лісового фонду обласного управління станом на 01.01.2011 р. складає 175308,0 га і розподіляється між лісогосподарськими підприємствами наступним чином:

     — ДП “Берегометське ЛМГ”               —  35037.4 га;

     — ДП “Путильський лісгосп”              —  41280.5 га;

     — ДП “Сторожинецький лісгосп”       —  39355,0 га;

     — ДП “Чернівецький лісгосп”             —  24929,1 га;

     — ДП “Хотинський лісгосп”                —  16467,0 га;

     — ДП “Сокирянський лісгосп”            —  18239,0 га.

 

     Організація території і запроектовані лісогосподарські заходи погоджені по кожному з лісництв та розглянуті на других технічних нарадах за підсумками польових лісовпорядних робіт при лісогосподарських підприємствах.

     Категорії лісів приведені у відповідність з Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. № 733 „Порядок поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок”.

 

     Координаційно-технічна нарада ухвалила:

     Затвердити протоколи других технічних нарад за підсумками польових лісовпорядних робіт і особливості камеральної обробки матеріалів по всіх лісогосподарських підприємствах з попередніми висновками лісовпорядкування про ведення лісового господарства в минулому ревізійному періоді.

     Межі лісогосподарських підприємств, лісництв та їхню площу прийняти за узгодженими даними управлінь Держкомзему в районах.

     Камеральну обробку лісовпорядної інформації виконати на існуючому програмному забезпеченні за категоріями лісів, приведеними у відповідність до „Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок”.

     При складенні проекту рубок головного користування набір лісосік у відомостях зробити по п‘ятиріччях за узгодженням з  лісогосподарськими підприємствами.

     При товаризації лісосічного фонду не відображати наявність ліквіду з крони для хвойних порід.

     Вихід ліквідної і ділової деревини з рубок формування і оздоровлення лісів проектувати на рівні досягнутого в останні два роки.

     В горіхових насадженнях та плантаціях горіха запроектувати зрідження до 10 % та догляд за плантаціями.

     Виготовити проектні документи та планово-картографічні матеріали.

     Ознайомитись з протоколом координаційно-технічної наради можна на сайті Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою http://www.cvoulg.cv.ukrtel.net/Nevs/nevs.062.html