Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні колеги, ветерани лісової галузі, друзі!

18/09/2020
Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо наше професійне свято — День працівника лісу. Це – головне свято у календарі кожної людини, чиє життя тісно пов’язане з лісом!
Лісовпорядники, таксатори, які фахово стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету, як у лісовій галузі, так і у суспільстві. Від професійного і досконалого проектування організації та розвитку лісового господарства залежать подальше стале лісоуправління і лісокористування, збереження і примноження українських лісів.
У свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.
Найтепліші слова поздоровлень і щирої вдячності заслуговують наші старші колеги — ветерани лісовпорядкування. Ми пам’ятаємо про той величезний внесок, який Ви внесли в розвиток вітчизняного лісового господарства.
Прийміть щирі поздоровлення з нашим професійним святом! Ми оптимістично дивимося у майбутнє і розраховуємо на підтримку усієї лісової галузі і держави. Ліс для усіх нас був і залишається національним багатством, яке вимагає дбайливого до себе ставлення і раціонального використання. Від того, як ми розпорядимося цим безцінним скарбом, залежить благополуччя наступних поколінь.
Від усього серця бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, успіхів в праці, благополуччя, мирного неба та світлої віри!

З найщирішими побажаннями,
Керівництво та профспілковий комітет ВО «Укрдержліспроект»