Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні друзі, від щирого серця вітаємо вас з головним національним святом —з Днем Незалежності України та Днем Державного прапора!

21/08/2020

Щороку, 23 серпня–напередодні Дня Незалежності, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, одну із головних національних святинь — Державний Прапор України.
Для нас він ставав символом багатства рідної землі, боротьби за національні та соціальні права, прагненням до миру та краси.
24 серпня — символічний день для кожного українця. Цей день 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна.
Нинішній рік – це рік великих змін. Пора сподівань і надій. Час, коли ми будуємо плани на майбутнє. Нехай же всі вони справдяться, і над нашою державою засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра.
Це день пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.Сьогодні ми схиляємо голови перед серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто тепер захищає її, не шкодуючи власного життя.
Нехай ці свята принесуть у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, благополуччя та любов!
Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, бадьорості духу, мирного неба над головою, успіхів у всіх починаннях!

З найщирішими побажаннями,
керівництво ВО «Укрдержліспроект»