Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні ветерани, колеги, друзі!

07/05/2020
У травні ми відзначатимемо дві визначні дати. Вони дуже важливі й тісно пов’язані одна з одною. 8 Травня оголошено Днем пам’яті та примирення, 9 Травня — святий для нас День Перемоги.
Нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за її щасливе майбутнє.
Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч героїв, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшнішої війни.
День Перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків. Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою Вам і вашим родинам.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили та продовжують захищати нашу свободу та незалежність.
95849292_953395835104654_4025350904382226432_o

 

З найкращими побажаннями,
керівництво, профспілковий комітет
ВО «Укрдержліспроект»