Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Милі та чарівні наші жінки!

06/03/2020
За дорученням усієї чоловічої половини ВО «Укрдержліспроект» вітаю Вас із святом весни – 8 березня.
Без Вас – матерів, дружин, сестер, доньок, колег неможливо уявити наш світ. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.
Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями, щоб прекрасні почуття зігрівали серця, а Ви залишайтеся завжди такими ж неповторними, якими Ви є зараз.
Дякую, що Ви завжди поруч, оберігаєте і дбаєте про домашній затишок, підтримуєте чоловіків у мирні будні і на полі брані, невтомною щоденною працею примножуєте здобутки держави.
Кожна із Вас — берегиня свого роду, саме Ви, як ніхто, прагнете мирного неба, злагоди і добра, адже неможливо уявити собі наше життя без посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.
Хай Ваша життєва стежина буде застелена квітами, а доля дарує багато приємних несподіванок! Жіночого щастя, здійснення мрій та надійного чоловічого плеча поруч.
Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому!

З найщирішими побажаннями,
Генеральний директор ВО «Укрдержліспроект»

Валерій Цибулько