Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні колеги, дорогі друзі!

24/12/2019

  Минає 2019 рік. Він був складний і напружений для усієї лісової галузі.

  Незважаючи на усі негаразди і перепони ми спільно спромоглися стабілізувати виробничу діяльність об’єднання, покращити його фінансовий стан, вирішити низку концептуальних питань розвитку вітчизняного лісовпорядкування, виконати напружені плани і досить складні завдання.

  Дозвольте висловити подяку усім Вам, усім, хто наполегливою, щоденною роботою, інколи в важких, екстремальних умовах, сприяв примноженню наших надбань, підвищенню авторитету об’єднання, його сьогоднішнім і майбутнім здобуткам. Запорукою цьому є і буде Ваш високий професіоналізм і відданість справі.

  Попереду напружена та відповідальна робота. У 2020 році на нас чекають складні таксаційні роботи в гірських лісах Карпат, значний обсяг камеральної обробки лісовпорядних матеріалів, досить відповідальна робота по впорядкуванню та вдосконаленню нормативної бази лісовпорядкування.

  Головним лейтмотивом майбутнього року буде подальша автоматизація виробничих процесів на основі сучасних геоінформаційних технологій з використанням напрацьованої, унікальної картографічної і атрибутивної бази даних лісів України та застосуванням передового вітчизняного та європейського досвіду.

  Сподіваюсь на порозуміння та підтримку в цьому усього нашого дружнього колективу. Впевнений, разом ми подолаємо усі труднощі і досягнемо бажаних результатів!

  Від щирого серця прийміть привітання з наступаючим Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим!

  Бажаю здоров’я, добра і злагоди, щастя і успішного здійснення всіх намічених планів! Нехай у кожному домі, у кожній родині відбуваються лише світлі та радісні події, здійснюються найзаповітніші мрії і бажання!

  Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

Генеральний директор
ВО «Укрдержліспроект»
Валерій Цибулько