Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Лісівники Київщини розпочинають осінню лісокультурну кампанію

24/09/2019

Щороку, за сприятливих погодних умов навесні та восени, лісівники по всій Україні здійснюють відновлення українських лісів та висаджують нові ліси.

Раді вам повідомити, що вже стартує осіння лісокультурна кампанія на Київщині!

Лісівники державного підприємства «Київська лісова науково-дослідна станція» (ДП «Київська ЛНДС») запрошують всіх бажаючих долучитися до відновлення лісів разом з лісівниками.

Звертайтесь до адміністрації підприємства за тел.: (045) 96-40-3-47; вул. Шевченка 96, с. Лютіж Київської області.

А також долучайтеся до групи Київської ЛНДС у Facebook.

Ліси Київщини – це «легені» області. Вони мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення – беруть участь у формуванні клімату області, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, слугують середовищем існування безлічі рослин і тварин. Ліси найбільш ефективно підтримують природний стан біосфери. Також вони є джерелом отримання деревини для потреб суспільства та недеревних продуктів грибів, ягід, лікарських рослин, є базою розвитку мисливського господарства, туризму, санітарно-оздоровчих закладів та місць відпочинку.

Відтворення лісових насаджень – це обов’язок кожного лісокористувача. Відповідно до законодавства надається один-два роки, протягом яких необхідно створити лісові культури на місці суцільних зрубів. Такий період обумовлений необхідністю підготовки ґрунту та інших заходів для садіння лісу або сприянню його природному поновленню.

Довідково.

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари. Більш детально про лісовідтворення ТУТ.