Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Лісівник виконує важливу державну і суспільну місію, — Володимир Бондар поспілкувався з майбутніми лісівниками

12/09/2019

Сьогодні, в рамках Лісівничого тижня, який відбувається до Дня працівника лісу, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар зустрівся зі студентами та викладачами Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Під час спілкування у форматі запитання-відповіді було обговорено низку питань лісової галузі України. Володимир Бондар розповів про головні практичні аспекти і нюанси, які зараз впливають на лісове господарство.

«Коли спілкуючись зі мною, хтось починає критикувати роботу лісівників, то я починаю їм пояснювати, що кожна людина користується послугами лісівників. Адже суспільство користується ресурсами лісу. Ми користуємося виробами з деревини постійно. Тобто суспільство є замовником роботи, яку виконують лісівники. І тому, праця лісівника заслуговує на повагу, адже лісівник виконує важливу державну і суспільну місію», — підкреслив Володимир Бондар.

12

Від викладачів та студентів було багато цікавих запитань. Вони також порушили питання про проблему відсутності фінансування лісгоспів Півдня та Сходу України для ведення лісового господарства.

Загалом, як зазначили присутні, спілкування пройшло на високому рівні та було цікавим для всіх учасників.

«Питання перспективи лісової галузі у наших з вами руках. Головне системно і фахово виконувати свою роботу. І переконаний, що тоді лісова галузь буде жити. Впевнений, що з такими молодими фахівцями лісове господарство буде розвиватися в належному напрямку», — підкреслив заступник Голови Держлісагентства.

Також Володимир Бондар вручив відомчі нагороди викладам Інституту.

Директор Інституту, визнаний науковець з питань лісового господарства Петро Лакида підкреслив, що подібне спілкування дуже важливе для студентів та викладачів і запросив частіше приходити на такі зустрічі.

69834640_1665557103580272_4733655139649323008_o

Переглянути фото можете на нашій сторінці Facebook.

Прес-служба Держлісагентства