Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні колеги!

12/09/2019

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо наше професійне свято — День працівника лісу. Це чудовий привід для того, щоб ще раз сказати про важливість нашої роботи.

Серед чисельних лісівничих професій особливе місце належить праці таксатора, лісовпорядника. Від фахового і досконалого проектування організації та розвитку лісового господарства залежать подальше стале лісоуправління і лісокористування, збереження і примноження українських лісів.

Ні дані дистанційного зондування землі, ні лазерне сканування лісових територій не можуть повною мірою замінити працю таксатора. В важких умовах, серед комашні і боліт, в спеку і в негоду здійснюється дуже необхідна лісу робота, а потім відбувається не менш кропітке опрацювання і планування майбутніх лісогосподарських заходів.

Дорогі друзі! Ви усі чудові фахівці, Ви усі — закоренілі лісові романтики і ті вагомі результати, які має об’єднання в цьому році, досягнуті завдяки самовідданій праці усього нашого колективу. Щиро пишаюся тим, що належу до нього і вітаю усіх нас з професійним святом!

Найтепліші слова поздоровлень і щирої вдячності заслуговують наші старші колеги — ветерани лісовпорядкування. Ми пам’ятаємо про той величезний внесок, який Ви внесли в розвиток вітчизняного лісового господарства. Ваша трудова біографія — це приклад втілення в життя простих, але дуже важливих цінностей: відповідальності і любові до своєї справи, самопожертви і професіоналізму найвищого ґатунку. Впевнений, усі ці якості перейме від Вас молоде покоління таксаторів, а Ви їм у цьому допоможете.

Сьогодні, в цей святковий день, потрібно пом’янути незлим, тихим словом працівників об’єднання, які в цьому році покинули нас, пішовши з життя. Ми приклоняємося перед світлою пам’яттю Віктора Івановича Крутя, Олександра Леонідовича Сульзи, Інни Йосипівни Тітенко. Царство їм небесне.

Шановні колеги, соратники!

Нам багато чого необхідно зробити для модернізації та вдосконалення таксаційних і камеральних робіт, для поповнення лісовпорядкування молодими кадрами, значно покращити соціальні, побутові і виробничі умови. Спільним зусиллями підвищити престижність роботи в лісовпорядкуванні, забезпечити достойну винагороду за нелегку, але вкрай важливу працю. Ми оптимістично дивимося у майбутнє і розраховуємо на підтримку усієї лісової галузі і держави.
Прийміть щирі поздоровлення з нашим професійним святом!

Від усього серця бажаю доброго здоров’я, щастя, успіхів в праці, благополуччя Вам і Вашим рідним.

З найщирішими побажаннями,
генеральний директор ВО «Укрдержліспроект»
Валерій Цибулько