Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні друзі, від щирого серця вітаю Вас з головним національним святом — з Днем Незалежності України та Днем Державного прапора!

23/08/2019

Щороку, 23 серпня–напередодні Дня Незалежності,з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, одну із головних національних святинь — Державний Прапор України.

Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру,краси, багатства рідної землі.

24 серпня — символічний день для кожного українця.Це нетільки свято народження держави, це день свідомості, пам’яті, гордості і пошани.

Це день пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.Сьогодні ми схиляємо голови перед серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто тепер, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Нехай ці свята принесуть у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, благополуччя та любов!Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, бадьорості духу, мирного неба над головою,успіхів у всіх починаннях!

З найщирішими побажаннями,
генеральний директор ВО «Укрдержліспроект»
Валерій Цибулько
68755307_753196331791273_1339584309459156992_n