Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Українські лісівники пройшли навчання з гасіння лісових пожеж у Міжнародному лісовому навчальному центрі

03/07/2019

   Делегація українських лісівників з різних областей України пройшла навчання системі гасіння лісових пожеж у Міжнародному лісовому навчальному центрі, що в Туреччині.

   Під час візиту отримано інформацію про боротьбу з лісовими пожежами в Туреччині, проведено моделювання лісових пожеж, відпрацьовано спільні тактичні та стратегічні дії щодо ліквідації лісових пожеж.

   Лісівники підкреслили актуальність досвіду турецьких колег з питання охорони лісів від пожеж, адже у зв’язку з глобальними змінами клімату, пожежна небезпека в лісах зростає, що може утворювати нові виклики, готовими до яких потрібно бути вже сьогодні.скачанные файлы (2)

 Зазначимо, майже всі лісові масиви Туреччини перебувають у державній формі власності і відповідно фінансуються з бюджету країни. Міністерство лісового господарства Туреччини має три основні стратегії боротьби з лісовими пожежами, такі як запобігання, гасіння та реабілітація. Для підготовки спеціалістів з боротьби із лісовими пожежами в Анталії було створено Міжнародний лісогосподарський навчальний центр (UOEMM), метою якого є проведення тренінгів для персоналу, з питань гасіння лісових пожеж та провадження новітніх технологій у сфері протипожежного захисту лісів на національному та міжнародному рівнях. Такого роду семінари проводяться з колегами з різних країн.

  Лісівники Туреччини мають достатнє державне фінансування, сучасну техніку та обладнання, використовують для гасіння пожеж авіацію. Господарювання у цьому напрямку ведеться згідно з останніми світовими розробками і надбаннями.скачанные файлы (3)

 скачанные файлы (4)

скачанные файлы (9)

скачанные файлы (10)

ДАЛРУ