Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо прийняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації на Житомирщині, — Володимир Бондар

20/05/2019

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині.

Він інспектує масштаби бурелому та вітровалу в Новоград-Волинському та Городницькому лісгоспах для визначення першочергових заходів для подолання наслідків стихії.

«Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо  прийняття  рішення про оголошення надзвичайної ситуації на постраждалих територіях, — наголосив Володимир Бондар. — Спеціалісти оцінюють шкоду, яку наніс буревій лісовому  господарству, проте тепер першочергове завдання — ліквідація наслідків стихійного явища. Не гаючи ні хвилини, потрібно мобілізувати всі сили на прибирання поваленої деревини».

скачанные файлы 4

Нагадаємо, що 16 травня на території  Новоград-Волинського, Ємільчинського  та  Олевського районів пронісся буревій. У Городницькому та Липинському  лісництвах  Городницького лісгоспу та Малоцвілянськомуі Курчицькому лісництвах  Новоград-Волинського лісгоспу стихією пошкоджено понад  550 гектарів різновікових лісових насаджень. Окрім того, на території Пилипівського лісництва пошкоджено тепличне господарство.

скачанные файлы 9 скачанные файлы 10
скачанные файлы (2)55 скачанные файлы 4545

скачанные файлы (662)

ДАЛРУ