Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

В Україні відбудеться І Міжнародна конференція з безпеки праці на підприємствах лісової галузі

12/05/2019

13-15 травня 2019 року в Києві та області відбудеться І Міжнародна конференція «Безпека та гігієнапраці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками напідприємстві» (13 травня – Київ, 14 травня – Боярка та Макарів, 15 травня – Іванків). ОрганізаториКонференції – журнал «Охорона праці» та Державне агентство лісових ресурсів України.

Це перша подія такого рівня в лісовій галузі країни, яка залучає до участі провідних експертів зУкраїни та Європи для розробки найбільш оптимальних шляхів вирішення найактуальніших питань галузі всфері безпеки праці. Нові підходи, методи та інструменти розвитку систем безпеки праці на підприємствах,досвід колег, продуктивне спілкування та цікава програма стануть основою для розвитку позитивних змін влісовій галузі.

У конференції візьмуть участь заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Голова Державної служби України з питань праці, Координатор програм Міжнародної організації праці,представник Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council, FSC), представники обласних управліньлісового та мисливського господарства, експерти з управління ризиками в сфері безпеки та гігієни праці зміжнародним досвідом, представники провідних підприємств галузі.

Велика увага буде приділена питанням нормативних нововведень, в першу чергу Концепціїреформування системи управління охороною праці, що була прийнята 12 грудня 2018 року, імплементаціїєвропейських норм в Україні, новому стандарту ISO 45001, інноваційним технологіям в засобах захисту,практичним інструментам підвищення ефективності та оптимізації роботи служби охорони праці тапромислової безпеки.

Пленарне засідання: 13 травня о 10:00 год. (до 17:00 год.)

Місце проведення: м. Київ, готель «Братислава», конференц-зал «Конгрес» (ст. метро «Дарниця»,вул. Андрія Малишка, 1)

Акредитуватися на конференцію можна за телефоном +38 050-236-31-61 або за емейл: o.shtolyar21@gmail.com. Контактна особа – Оксана Штоляр.

ДАЛРУ