Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні ветерани, колеги, друзі!

07/05/2019

У травні ми відзначатимемо дві визначні дати. Вони дуже важливі й тісно пов’язані одна з одною. 8 Травня оголошено Днем пам’яті та примирення, 9 Травня — святий для нас День Перемоги.

Скільки часу б не минуло з травня 1945 року, ми ніколи не забудемо тих, хто у важкі часи встав на захист рідної землі, з глибокою повагою згадуємо героїв, які вибороли нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Високо цінуємо і шануємо визволителів, які дали достойний приклад народу України, з вірою в перемогу і незалежність нашої країни, стати на захист своєї Вітчизни в період агресії.

Нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє держави.

Вічна слава та низький уклін всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів, хто віддав власне життя за майбутнє своїх нащадків.

Щиро вітаю з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги, від щирого серця бажаю всім здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

З найкращими побажаннями,
генеральний директор ВО «Укрдержліспроект»
Валерій Цибулько