Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення національного природного парку «Бойківщина»

12/04/2019

З метою збереження генетичного, видового і ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об’єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, нацпарк створено на території Турківського району Львівської області.

Національний природний парк «Бойківщина» функціонуватиме у сфері управління Державного агентства лісових ресурсів України.

До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель державної та комунальної власності, а саме: 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності, які надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, згідно з додатком, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення.

Деталі тут: https://www.president.gov.ua/documents/1302019-26486

Окрім того, Президент України Петро Порошенко підписав ще низку указів, які стосуються розширення територій природно-заповідного фонду за рахунок лісів, які знаходяться у державних лісогосподарських підприємствах. Інформацію про це читайте згодом на нашому сайті та фб-сторінці.

Прес-служба Держлісагентства