Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Працівники наукового інституту цивільного захисту та редакція журналу «Надзвичайна ситуація+» долучилися до акції з відтворення лісів

05/04/2019

4 квітня особовий склад Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та редакція журналу «Надзвичайна ситуація+» з великим задоволенням взяли участь у посадці лісу на території Лебедівського лісництва на Київщині.

Перед початком роботи для особового складу УкрНДІЦЗ та редакції журналу був проведений майстер-клас із садіння сіянців за участю керівництва Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства та державного підприємства «Вищедубечанський лісгосп».

fff5

Учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проходить у рамках весняної лісокультурної кампанії, зазначили, після майстер-класу від фахівців з садіння лісу, виявилося, що цей процес дійсно потребує певних знань та розуміння технології.

Отримавши необхідну інформацію, учасники акції, на чолі з начальником УкрНДІЦЗ Кропивницьким В.С., висадили майже три тисячі сіянців сосни звичайної та 8 кг жолудя дуба червоного. Для декого це був новий приємний досвід, для інших – гарна можливість вдосконалити свої вміння. Але, однозначно, всі отримали багато задоволення, заряд енергії та радості від процесу.

Отже, якщо ви хочете приєднатися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», все, що вам знадобиться – садові рукавички, меч Колесова (вузька лопата для садіння сіянців), сіянці дерев, кілька годин вашого часу та ентузіазм.

Працівники наукової установи закликали всіх у цей період висаджувати ліс разом з лісівниками. А лісівники, у свою чергу, подякували їм за участь в акції.

fff6

За матеріалами повідомлень прес-служби УкрНДІЦЗ та журналу «Надзвичайна ситуація+»

ДАЛРУ