Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Президент України нагородив лісівників з нагоди Дня Соборності

25/01/2019

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Соборності України Президент Петро Порошенко присвоїв почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»:

АГІЮ Василю Омеляновичу — директорові державного підприємства «Виноградівське лісове господарство», Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства;

ПЕШКУ Петру Степановичу — начальникові Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено НІКОЛАЄНКА Станіслава Миколайовича – ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України;

орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – КАРПУКА Анатолія Івановича — директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція».

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено КРОТА Йосипа Тимофійовича — учасника національно-визвольної боротьби, колишнього працівника державного підприємства «Березнівське лісове господарство».

Крот Йосип Тимофійович народився 19 серпня 1925 року, псевдо «Яблуня», житель с. Труди Сарненського району Рівненської області. Член ОУН з 1941 року. З 1943 року зв’язковий військової округи «Заграва» УПА Північ. Воював в Володимирецькому районі в боївці служби безпеки «Богдана» — Шух Кіндрат ВО «Заграва» УПА Північ. 29 червня 1945 року в бою біля с. Полиці Володимерецького району був поранений. Тоді загинуло 12 вояків УПА з підрозділу «Білого» і двоє попали в полон. Довгий час переховувався в криївці на лузі біля с. Маюнич Володимирецького району. У 1947 році був заарештований і засуджений до 10 років таборів. До 1954 року перебував у концентраційних таборах Воркути, де брав участь у табірних повстаннях. І вже після повернення з ув’язнення, він багато років пропрацював у Березнівському лісгоспі.

Державне агентство лісових ресурсів України вітає з отриманням почесних звань та орденів. Нагородження високими державними нагородами є ознакою визнання праці лісівників та науковців, які працюють на благо України та лісу!

Текст Указу Президента: https://bit.ly/2Dsb43Y

ДАЛРУ