Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Шановні колеги, дорогі друзі!

29/12/2018

Ми разом з вами прожили складний, непростий рік.

        Проводжаючи рік минулий, традиційно оцінюють результати,  визначають плани на майбутнє. Для мене особисто, 2018 рік став знаковим з огляду на призначення керівником Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання, став роком великої довіри і відповідальності, великої честі — бути причетним до еліти лісової галузі — лісових таксаторів, до лісовпорядкування, як основи лісоуправління та бережливого, екологічно-обґрунтованого розвитку українського лісівництва.

         Нам спільно вдалося стабілізувати роботу та фінансовий стан підприємства, збільшити заробітну плату, сформувати колектив однодумців, виконати найбільший за останні роки обсяг лісовпорядних робіт. Однак, на мою думку, рапортувати про значні досягнення зарано — попереду дуже напружена і відповідальна робота.

        У 2019 році перед нами постають проблемні питання та виклики, вирішення яких буде потребувати консолідації зусиль і досить рішучих дій в умовах різкого дефіциту часу та обмеженості ресурсів. Це, і відсутність бюджетного фінансування лісовпорядних робіт та певних перспектив його отримання, і застарілий рівень автоматизації виробничих процесів та зношеність обладнання, і вкрай напружена ситуація по залученню в лісовпорядкування молодих спеціалістів та в вирішені нагальних побутових проблем.          

         В році, що наступає, необхідно буде сконцентрувати ресурси для інвестування в модернізацію існуючого програмного забезпечення, в запровадження сучасних ГІС та інформаційних технологій, вирішити низку концептуальних питань розвитку лісовпорядкування.

       Нам необхідно запровадити дієву систему мотивації праці, ще більше підняти рівень заробітної плати, за яким професія таксатора, робота кожного працівника об’єднання стане не тільки почесною, а і матеріально престижною. Без скорочення непродуктивних видатків, без підвищення ефективності праці, без прийняття своєчасних управлінських та організаційних рішень цього не досягнути.

        Сподіваюсь на порозуміння та підтримку в цьому усього колективу, профспілкової організації об’єднання. Впевнений, високий професіоналізм та вірність славетним традиціям вітчизняного лісовпорядкування, дозволить нам спільно подолати усі труднощі та негаразди.

         Саме це дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє.

          В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити певні умови для подальшого розвитку.

          Висловлюю подяку усім Вам, шановні колеги, усім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету підприємства, його сьогоднішнім і майбутнім здобуткам.

Від щирого серця прийміть привітання з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Бажаю здоров’я, добра і злагоди, щастя і успішного здійснення всіх намічених планів! Нехай у кожному домі, у кожній родині відбуваються лише світлі та радісні події, здійснюються найзаповітніші мрії і бажання!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

                                                                                                    Валерій Цибулько