Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Діалог з німецькими колегами продовжується

24/09/2018

3 вересня 2018 року в рамках репутаційного аудиту компоненту лісового господарства проекту Німецько-український агрополітичний діалог відбулася зустріч представників ВО «Укрдержліспроект» з паном Олександром Хорстом, консультантом з питань лісового господарства та змін клімату Австрійських Федеральних Лісів (Österreichische Bundesforste AG).

У зустрічі взяли участь Генеральний директор об’єднання Цибулько В.А., заступник Генерального директора Гульчак В.П., інженер СНТМЗМС Віталій Сторожук, експерти проекту АПД – Марія Ярошко та Яна Трохименко.

В ході презентації діяльності ВО  «Укрдержліспроект» відбулася змістовна дискусія щодо діяльності об’єднання та їх реалізації, можливостей залучення міжнародної допомоги. Пан Хорст також ознайомився з діяльністю виробничо-технологічного відділу та інформаційно-обчислювального центру.

14 вересня відбулося обговорення результатів репутаційного аудиту АПД із залученням широкого кола зацікавлених осіб, представників міністерств та відомств. В ході проведення аудиту були визначені потенційні теми двостороннього співробітництва, що можуть бути включені до майбутнього двостороннього Меморандуму про співробітництво Міністерства аграрної політики та продовольства України та Федерального міністерства сільського господарства Німеччини: організація та проведення національної інвентаризації лісів; консультації в сфері політики управління лісовими ресурсами; пристосування до змін клімату, включаючи заходи з запобігання природних катастроф; ефективні та екологічні технології лісокористування, підвищення економічної ефективності у лісовому господарствіUntitled-6

Пан Хорст презентував концепцію нового німецько-українського проекту з управління лісами, пріоритет в якому має отримати національна інвентаризація лісів. Попередньо сформульовані очікувані результати проекту, які представлено на подальше обговорення стосувалися: впровадження багатостороннього діалогу та покращення комунікації в лісовому секторі; проведення першої національної інвентаризації лісів з наданням певної технічної допомоги та забезпеченням якості; підтримки ведення та удосконалення державного лісового кадастру; надання підтримки двом пілотним державним лісогосподарським підприємствам зі складання бізнес-плану та його впровадження; впровадження пілотних заходів з пристосування до змін клімату на двох державних лісогосподарських підприємствах. Представники Державного агентства лісових ресурсів та інші учасники заходу надали коментарі та пропозиції щодо концепції, перспектив діяльності і очікуваних результатів діяльності нового проекту.