Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори з нагоди Дня пам’яті та примирення

11/05/2018

7 травня до Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в приміщенні ВО ”Укрдержліспроект” відбулися урочисті збори. З привітальним словом до присутніх звернувся ТВО генерального директора ВО ”Укрдержліспроект” Микола Станіславович Васькевич.

Доповідь з нагоди відзначення 73‑ї річниці Дня Перемоги зробив Перший заступник генерального директора Баран Олександр Леонідович.

Начальник відділу кадрів Романовська Зінаїда Миколаївна привітала ветеранів війни, які раніше працювали в об’єднанні, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Авдієнко Зою Василівну, Недашківського Василя Павловича, Спасібка Івана Єгоровича, Харитонову Надію Миколаївну та учасника бойових дій Мента Петра Євгеновича.

Ветеранам війни, учасникам бойових дій, дружинам померлих ветеранів війни – учасників бойових дій та дітям війни, колишнім працівникам виробничого об’єднання, були вручені квіти та грошова допомога. У цей світлий, святковий і водночас сумний день хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Під час урочистих зборів Спасібко Іван Єгорович поділився спогадами про роки війни.

Активну участь у проведенні заходу щодо святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяв профспілковий комітет об’єднання на чолі з головою профспілкового об’єднання Говоруненко Людмилою Ісаківною.

Ветеранам присутні побажали довголіття, миру, щастя, і головне — здоров’я.

Після приємного спілкування всі разом зробили декілька дружніх фото на згадку.

IMGP1462