Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Робоча зустріч в рамках двохстороннього співробітництва

03/03/2018

27 лютого 2018 року у ВО «Укрдержліспроект» проведено робочу зустріч щодо обговорення заходів з підготовки до проведення національної інвентаризації лісів.

На зустрічі були присутніми спеціалісти ВО «Укрдержліспроект», представники Німецько-українського агрополітичного діалогу, Українського науково-дослідного інституту лісового господарств та агролісомеліорації.

Учасники обговорили положення Інструкції з проведення національної інвентаризації лісів, схваленої НТР Держлісагентства України у грудні 2017 року, а також обговорили планування спільної діяльності щодо підготовки до проведення національної лісової інвентаризації.

IMGP0138Німецько-український агрополітичний діалог підтримує процес запровадження національної інвентаризації базуючись на досвіді періодичних Федеральних лісових інвентаризацій, що проводяться в Німеччині з 1987 року. В цьому контексті, доктор Гайно Поллей, заступник директора Інституту дослідження лісових екосистем (м. Thünen) та керівник Федеральної лісової інвентаризації Німеччини Фолькер Зассе поділився практичним досвідом з українськими колегами.