Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Традиційний весняний регіональний турнір на Кубок Г.М.Славінського

23/03/2010
Команда ”Ліспроект” виборола перше місце, що стало вагомим здобутком, адже вона посідала призові місця і в попередні роки. Капітаном є Віктор Романовський.

Загалом участь у змаганнях взяли вісім команд, зокрема, чотири від нашого міста: команда ”Ліспроект”, команда ДЮСШ Ірпеня, команда ветеранів ДЮСШ Ірпеня, команда Ірпінського економічного коледжу. Друге та третє місце посіли команди страхової компанії ”Еталон” та Ірпінського економічного коледжу.
Команді-переможцю вручено перехідний кубок за перше місце та кубок Г.М.Славінського і грамоту, призерам змагань грамоти.


 

Волейбольна школа в м. Ірпені започаткована Григорієм Михайловичем Славінським, який зараз проживає у Сполучених Штатах і звідти фінансує змагання. 70-80-ті роки минулого століття знаменуються бурхливим розвитком, становленням, розквітом таких видів спорту, як волейбол (тренери Славінський, Тарнавський, Ясько). Григорій Славінський – це ціла епоха у волейболі. Прийшовши у 1965 році від заводського станка, Григорій Михайлович створив школу волейболу в Ірпені, започаткувавши традиції, які живуть і нині.
Щиро вітаємо нашу команду ”Ліспроект” з перемогою та зичимо успіхів на майбутнє. Так тримати!