Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори з нагоди Дня Перемоги

12/05/2014

8 травня 2014 року в приміщенні ВО ”Укрдержліс-проект” відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 69 ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Від імені колективу в.о. генерального директора Левківський Микола Петрович привітав ветеранів війни, які раніше працювали в об’єднанні, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Авдієнко Зою Василівну, Зайця Петра Никифоровича, Махова Василя Олександровича, Недашківського Василя Павловича, Спасібка Івана Єгоровича, Харитонову Надію Миколаївну та учасника бойових дій Мента Петра Євгеновича, який і сьогодні працює в нашому колективі.
Ветеранам війни, учасникам бойових дій, дружинам померлих ветеранів війни – учасників бойових дій та дітям війни, колишнім працівникам виробничого об’єднання, були вручені квіти та грошова допомога.
У цей світлий, святковий і водночас сумний день хвилиною мовчання згадали про тих, кому не судилося повернутися з війни.
За традицією, ветерани, запрошені на урочисті збори, поділилися спогадами про роки війни. Спасібко Іван Єгорович розповів про перебіг воєнних подій, про визволення 4-им українським фронтом території Криму, Польщі, Чехословакії. Згадав Іван Єгорович і про величезний тріумф, коли закінчилася війна. Ці воєнні роки і досі сняться ветеранам.
Ветерани з гордістю згадували пам’ятні дні боротьби за Україну та закликали присутніх цінувати історію Великої Вітчизняної війни та своєї нації і берегти мир.
Після зборів відбувся урочистий концерт за участю гурту «Млада» на чолі з заслуженою артисткою України Наталею Мамчур.

 

_IGP5710s_IGP5716s

_IGP5725s_IGP5737s

концерт гурту «Млада»

концерт гурту «Млада»

концерт гурту «Млада»

концерт гурту «Млада»