Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Конференція трудового колективу об`єднання

03/04/2014

3 квітня 2014 року на конференції трудового колективу ВО ”Укрдержліспроект” керівництво і профспілковий комітет Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об‘єднання разом з колективом обговорили наказ № 20 від 12.02.2014 року щодо заходів з економії коштів об`єднання в зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

В конференції взяли участь понад 200 працівників.

На порядок денний загальних зборів колективу було винесено питання щодо розгляду економного та раціонального використання державних коштів.

В ході засідання головний економіст об‘єднання Васькевич Микола Станіславович доповів про заходи, спрямовані на економне використання коштів.

Під час конференції трудовим колективом було ухвалено:

  • дотримуватись вимог постанови КМ України  № 65;
  • забезпечити внутрішній контроль за використанням бюджетних коштів;
  • врахувати пропозиції, надані структурними підрозділами.

В процесі обговорення поступили запитання, на які дав відповідь генеральний директор ВО “Укрдержліспроект” Гульчак Володимир Петрович.

Заслухавши інформацію доповідачів та за результатами обговорення учасники конференції постановили схвалити протокол загальних зборів трудового колективу з врахуванням висловлених пропозицій.