Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Колективний договір ВО “Укрдержліспроект” на 2017 рік

05/04/2017

4 квітня 2017 року відбулася конференція трудового колективу ВО «Укрдержліспроект», на якій були розглянуті підсумки виконання заходів Колективного договору за 2016 рік та затверджений Колективний договір ВО «Укрдержліспроект» на 2017. В конференції взяли участь 86 делегатів.

Для ведення переговорів і підготовки проекту колективного договору була створена робоча комісія з представників адміністрації та профспілки. Напередодні у всіх структурних підрозділах об’єднання пройшли збори колективів, на яких обговорювалися підсумки виконання попереднього Колективного договору, а також вносилися пропозиції до проекту Колективного договору на 2017 рік. З усіх структурних підрозділів були обрані делегати конференції. Проект Колективного договору був винесений на розгляд конференції трудового колективу._IGP5369

Конференцію трудового колективу провів начальник Комплексної експедиції Сергій Гайчук. З інформацією про виконання заходів Колективного договору за 2016 рік виступила  Наталія Чумак. Було повідомлено, що протягом 2016 року всі заходи, які передбачалися Колективним договором, були практично виконані, в тому числі щодо соціальних пільг та гарантій для працівників об’єднання та непрацюючих пенсіонерів. Після виступів делегатів конференція затвердила Акт виконання двосторонніх зобов’язань, які передбачалися колективним договором на  2016 рік. З інформацією про проект Колективного договору на 2017 рік виступив голова робочої комісії Микола Рековець. В інформації було висловлено про те, що прийняття Проектом Колективного договору передбачено по-можливості повне збереження раніше діючих соціально-трудових пільг і гарантій працівників об’єднання та непрацюючих пенсіонерів.

Конференція трудового колективу більшістю голосів в цілому зі змінами і доповненнями затвердила Колективний договір на 2017 рік.