Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада щодо землеустрою та інвентаризації лісових доріг

10/01/2014

10 січня 2014 року під головуванням генерального директора ВО ”Укрдержліспроект” Гульчака В.П. проведена виробнича нарада. На нараді розглядалися питання виконання робіт із землеустрою в 2013 році та формування плану робіт на 2014 рік, проведення інвентаризації лісових доріг та їх нанесення на лісові карти.

В нараді взяли участь: головний інженер об‘єднання Левківський М.П., начальник виробничо-технологічного відділу Рековець М.М., начальник ЦНІЛ Сторожук В.Ф., начальник відділу АФЗ, спецробіт і ліцензіювання Говоруненко Л.І., заступник начальника ВТВ Більчик В.А., провідний інженер ВТВ Йосипенко В.В., інженер-технолог 1 кат. ВТВ Вовчанський В.Я., начальники експедицій: Кравчук М.Ф., Колб А.О., головні інженери експедицій: Дудинець А.Я., Войчик М.І., Тимошенко А.Г.; начальник інформаційно-обчислювального центру Бесядовський М.Б., заступник начальника інформаційно-обчислювального центру Кривов‘яза Т.П., начальник сектору інвентаризації та планування лісових доріг Стиранівський Ю.О., начальник спеціалізованої лісовпорядної партії Гусєв О.О.,
через Skype – начальник Харківської експедиції Глушко Г.М. та головний інженер Львівської експедиції Кривко Р.І.

_IGP5056На початку засідання Генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» зазначив що Держлісагентство України надає великого значення виконанню робіт з підготовки матеріалів для виготовлення правовстановлюючих документів на землі, що перебувають в користуванні лісогосподарських підприємств. В червні 2014 року питання ходу виконання цих робіт буде розглянуто на колегії Держлісагентства.

З першого питання порядку денного доповідали: начальник Харківської експедиції Глушко Г.М., начальник Київської експедиції Кравчук М.Ф., головний інженер Української експедиції Войчик М.І., головний інженер Комплексної експедиції Тимошенко А.Г., головний інженер Львівської експедиції Кривко Р.І., начальник спеціалізованої лісовпорядної партії Гусєв О.О.

Доповідачі детально проінформували про стан виконання робіт з землеустрою по всіх об’єктах, де вони здійснюються.

З другого питання порядку денного доповідали: головний інженер об’єднання Левківський М.П., начальник ІОЦ Бесядовський М.Б., начальник сектору інвентаризації та планування лісових доріг Стиранівський Ю.О. Доповідачами відмічалося, що починаючи з 2007 року лісогосподарськими підприємствами було побудовано більше 3 тис. км нових лісових доріг, більшість з яких занесені в картографічну базу даних під час проведення безперервного лісовпорядкування з паперових носіїв. Відділом геоінформаційних технологій ІОЦ впроваджується технологія занесення новозбудованих доріг сучасними технічними засобами за даними інструментальної зйомки. Перед об’єднанням поставлено завдання інвентаризації лісових доріг та їх відображення в електронній базі даних.

Розглянувши інформацію порядку денного, виробнича нарада ВИРІШИЛА:

щодо виконання робіт із землеустрою в 2013 році та формування плану робіт на 2014 рік:

Лісовпорядним експедиціям: визначитися з черговістю проведення та приступити до виконання робіт з виготовлення технічної і проектної документації з землеустрою; сформувати спеціалізовані лісовпорядні партії геодезичного профілю; по ДП «Корсунь-Шевченківський лісгосп» Черкаського ОУЛМГ Українській експедиції погодити з районними земельними органами окружні межі з іншими користувачами та визначитися з обтяженнями (обмеженнями) прав на земельні ділянки та нерухоме майно.

Спеціалізованій лісовпорядній партії: підготувати і надати експедиціям витяги з чинного законодавства та коментарі до них щодо врегулювання питань з проведення землеустрою та виготовлення правовстановлюючої документації на землі лісогосподарського призначення; підготувати проект листа в обласні управління лісового і мисливського господарства щодо роз’яснення змін в порядку отримання дозволів на виконання робіт для виготовлення правовстановлюючих документів на землю, що перебуває в постійному користуванні лісогосподарських підприємств; підготувати доповідну записку щодо порядку проведення робіт з землеустрою, залучення спеціалістів відповідного профілю та взаємодії з експедиціями; вивчити питання застосування під час виконання робіт з землеустрою геоінформаційної системи ГІС-6 і надати пропозиції з її використання, провести технічну нараду зі спеціалістами експедицій щодо особливостей виконання робіт з землеустрою.

Координацію дій та відповідальність за виконання робіт з землеустрою покласти на головних інженерів експедицій.

Щодо проведення інвентаризації лісових доріг та їх нанесення на лісові карти:

Лісовпорядним експедиціям: перевірити в межах об’єктів безперервного лісовпорядкування стан внесення в картографічну базу даних новозбудованих лісових доріг та надати інформацію об’єднанню; надіслати в обласні управління лісового і мисливського господарства листи щодо проведення інструментальної зйомки новозбудованих лісових доріг та їх розміщення в пошуковій системі Google.

Спеціалізованій лісовпорядній партії: визначитися з можливістю використання публічної кадастрової карти Держземагентства України для інвентаризації лісових доріг та інших цілей, внести зміни і доповнення до методики інвентаризації лісових доріг та винести її на розгляд науково-технічної ради об’єднання.