Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

У переддень Нового року

30/12/2013

30 грудня 2013 року відбулося урочисте засідання колективу виробничого об`єднання ВО «Укрдержліспроект». На початку зборів генеральний директор Гульчак Володимир Петрович підвів підсумки роботи підприємства за 2013 рік.

Попри значний плановий обсяг лісовпорядних і обстежувальних робіт, виробниче об’єднання виконало свої зобов’язання його реалізації. Загальний бюджетний план виконано на суму 32,7 млн. грн. Обсяг робіт з базового лісовпорядкування склав 760 тис. га. Польові лісовпорядні роботи виконувалися на території Черкаської, Тернопільської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської областей. Виконано також решту позицій плану.

В об’єднанні відсутня заборгованість по заробітній платі, платежам до державного і місцевого бюджетів та інших обов’язкових платежах, які за 2013 рік склали 14,5 мільйонів грн. 

На завершення Володимир Петрович привітав усіх працівників об’єднання з наступаючими новорічними та різдвяними святами і підкреслив, що колектив об’єднання працював наполегливо, самовіддано і достойно завершив 2013 рік.

Відео привітання