Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Новорічна ялинка (фоторепортаж)

28/12/2013

28 грудня 2013 року за сприяння депутата Ірпінської міської ради, профспілкового комітету та генерального директора ВО «Укрдержліспроект» Гульчака Володимира Петровича відбулося новорічне свято для дітей об’єднання ВО «Укрдержліспроект».

Новий рік і Різдво Христове — це завжди найочікуваніші свята. В цей час для дітей хочеться снігу та гірлянд, якихось таємниць та сюрпризів, чогось новорічного.

Під час святкування в гості завітали Дід Мороз та Снігуронька. Вони привітали дітей із наступаючим Новим роком та вручили їм солодкі подарунки. Подарунки — це завжди чудово. Але малеча запам’ятала не лише їх. Для діток влаштували цікаву розважальну програму.

Новорічний ранок пройшов весело та цікаво. Діти мали можливість розважатися та прийняти участь у конкурсах та іграх. Хороводи навколо ялинки, танці, пісні, перетягування канату, все це неодмінні супутники новорічних свят. Ігри, конкурси, змагання – такі розваги запропонували дітлахам. Малеча із захватом брала участь у них. Посмішки на їхніх обличчях стали кращим доказом того, що свято вдалося.

На святі разом з малечою розділили атмосферу доброго родинного свята,- світлого, затишного та прекрасного, батьки, дідусі та бабусі. Діти залишилися задоволені і дякують організаторам за чудове дійство.

2567_01891011_01
34P1050241