Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08/05/2017

5 травня до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в приміщенні ВО ”Укрдержліспроект” відбулися урочисті збори.

Від імені колективу заступник генерального директора Ткачик Василь Васильович привітав ветеранів війни, які раніше працювали в об’єднанні, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Авдієнко Зою Василівну, Зайця Петра Никифоровича, Недашківського Василя Павловича, Спасібка Івана Єгоровича, Харитонову Надію Миколаївну та учасника бойових дій Мента Петра Євгеновича.

Доповідь з нагоди відзначення 72‑ї річниці Дня Перемоги зробив Перший заступник генерального директора Баран Олександр Леонідович.

Ветеранам війни, учасникам бойових дій, дружинам померлих ветеранів війни – учасників бойових дій та дітям війни, колишнім працівникам виробничого об’єднання, були вручені квіти та грошова допомога. У цей світлий, святковий і водночас сумний день хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні._IGP0848

Під час урочистих зборів Спасібко Іван Єгорович поділився спогадами про роки війни, розповів про перебіг воєнних подій, про величезний тріумф, коли закінчилася війна та про найбільший подарунок – збережене життя.

Ветеранам присутні побажали довголіття, миру, щастя, і головне — здоров’я