Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

В Одесі відбулась координаційно-технічна нарада з базового лісовпорядкування

13/12/2013

13 грудня 2013 року в Одесі була проведена координаційно-технічна нарада по завершенню польових лісовпорядних робіт з базового лісовпорядкування. На нараді головували начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Домікан, генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Володимир Гульчак. У засіданні прийняли участь представники Одеського ОУЛМГ, ВО «Укрдержліспроект», Держземагентсва та Департамент екології та природних ресурсів Одеської ОДА, а також директори та головні лісничі державних лісогосподарських підприємств.

Польові роботи з лісовпорядкування лісового фонду державних підприємств Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства виконані за розрядом, згідно доведеного наряд-завдання, у відповідності до вимог «Інструкції з впорядкування лісового фонду України(2006 р.) на загальній площі 139493,0 га.

DSC_0007Організація територій і запроектовані лісогосподарські заходи погодженні по кожному з лісництв, категорії лісів приведені у відповідність з Постановою КМ України від 16.05.2007 року №733 «Порядок поділу на категорії та відведення особливо захисних лісових ділянок».

На нараді ухвалили затвердити протоколи других технічних нарад за підсумками польових лісовпорядних робіт, виконаних в державних підприємствах Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства, попередні висновки лісовпорядкування про ведення лісового господарства. Камеральну обробку лісовпорядної інформації виконати на існуючому програмному забезпеченні за категоріями лісів, приведеними у відповідність.