Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

До 27-ї річниці аварії на ЧАЕС

29/04/2013

Напередодні травневих свят є одна сумна подія — річниця аварії на ЧАЕС. Ця подія  знакова в історії людства. Вона пройшлась ножем по долі України і кожного українця, розділивши життя на – до і після.

Зараз, повертаючись в минуле, відзначаємо, що ірпінчани та місцева влада не розгубились в ті страшні часи. Була проведена комплексна дезактивація, заасфальтовані всі бруківки і ґрунтові дорогі у місті. Збудовано тисячі квадратних метрів житла для переселенців. Сотні сімей, як і біженці під час другої світової війни, отримали нову домівку, відчули тепле співчуття та гостинність місцевих жителів.

ВО «Укрдержліспроект» нерозривно пов’язаний з долею Ірпеня, та подіями 27-річної давнини. Працівники об’єднання: Заремський А.Д., Брежнєв В.М.; Тарасенко М.І., Тележенко В.М. (автотранспортний цех); Нікітенко О.І. (автотранспортний цех); Неправда О.В. (ІОЦ); Хартонюк М.П.; Орнох М.Ф. (автотранспортний цех) мужньо стали на боротьбу з невидимим ворогом.

27042013-02 27042013-03

Тому цілком природньо, що кожного року, 26 квітня співробітники ВО «Укрдержліспроект», разом з жителями Ірпеня приймають участь у міському мітингу з нагоди чорнобильської трагедії.

26 квітня 2013 року генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Гульчак В.П., головний інженер Левківський М.П., голова профспілкового комітету об’єднання Говоруненко Л.І., начальник Української лісовпорядної експедиції Колб А.О., начальник Київської експедиції Кравчук М.Ф., начальник сектору НТ Сторожук В.Ф. та інші працівники об’єднання взяли участь у міському мітингу з нагоди 27-ї річниці аварії на ЧАЕС. Вшанували пам‘ять покладанням квітів героїв-ліквідаторів: Володимира Правика, Віктора Кібенка, Володимира Тищури, Миколи Ващука, Василя Ігнатенко, Миколи Тищенко, — пожежників, які першими вступили в полум‘я Чорнобиля і ціною свого здоров‘я і життя зупинили смертоносний атом.