Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Стартував традиційний міський фестиваль волейболу

13/02/2013

2 лютого 2013 року у спорткомплексі Ірпінської ДЮСШ розпочався VI традиційний міський фестиваль волейболу. На урочистому відкритті з вітаннями звернулися до спортсменів перший заступник міського голови Микола Головкевич; депутат міської ради, генеральний директор ВО ”Укрдержліспроект” Володимир Гульчак; заслужений тренер України, старший тренер молодіжної збірної команди України серед юнаків з волейболу Георгій Поддєнєжний; а також завітали : представник управління з фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, почесний працівник фізичної культури та спорту України Микола Жирний; генеральний директор будівельної компанії “Гарант — житло” Василь Пікулик; начальник відділу у справах фізичної культури та спорту міськради Віолетта Кременчук; заслужений тренер з волейболу, ветеран спорту Володимир Шемена.

Спортсменів та гостей фестивалю привітали учасники спортивно-танцювальної групи дівчат “Черрі” Ірпінської ДЮСШ.

Програма змагань досить насичена, адже у відкритому чемпіонаті міста з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, який проходитиме протягом місяця, візьмуть участь 14 команд у двох лігах – першій та лізі аматорів і ветеранів.

Крім цього, в рамках фестивалю проводяться два всеукраїнських турніри серед хлопців та дівчат за участю команд з Житомира, Києва, Коростеня, Канева, Яготина, Світловодська, Одеси та інших міст. Міський турнір серед хлопчиків та дівчаток охоплює майже 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

І уже перші волейбольні поєдинки між командами “Ліспроект” та Київського спортивного ліцею – інтернату, “Сапсан” та НУДПСУ стали справжніми баталіями на волейбольному майданчику. В обох зустрічах з рахунком 3:1 перемоги здобули команди “Ліспроект” та “Сапсан”.

У цей день було проведено 5 ігор чемпіонату, який стартував і динамічно набирає оберти. Адже мета фестивалю – розвиток фізичної культури та спорту в регіоні, залучення якнайбільшої кількості дітей і молоді до активних занять, здорового способу життя.

Володимир Тарасов,
директор ДЮСШ