Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Науково-технічна нарада

18/01/2013

18 січня 2013 року відбулося засідання науково – технічної ради ВО”Укрдержліспроект”, на якому були присутні:

Рековець М.М., Сторожук В.Ф., Кравчук М.Ф., Желізняк П.В., Дудинець А.Я., Тимошенко А.Г., Бесядовський М.Б., Братусь О.Б., Ніцкевич М.М., Йосипенко В.В., Більчик В.А., в режимі відеоконференції через Інтернет Глушко Г.М., Копильців В.М.

Засідання проходило під керівництвом Левківського Миколи Петровича, головного інженера ВО ”Укрдержліспроект”.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Розгляд виконання за 2012 рік і проекту на 2013 рік Плану розробок інформаційного, математичного і технологічного забезпечення відділу алгоритмізації і програмування.
  2. Розгляд виконання за 2011-2012 роки і проекту на 2013 – 2014 роки Тематичного плану науково-технічної діяльності ВО “Укрдержліспроект”.
  3. Зміни і доповнення до макету пояснювальної записки проекту організації і розвитку лісового господарства щодо сертифікації лісів та протипожежного упорядкування.

Розглянувши проекти документів науково-технічна рада вирішила:

  1. Ухвалити План розробок інформаційного, математичного і технологічного забезпечення відділу алгоритмізації і програмування, Тематичний план науково-технічної діяльності ВО “Укрдержліспроект” на 2013-2014 роки із прийнятими змінами і доповненнями.
  2. Ухвалити зміни і доповнення до макету пояснювальної записки проекту організації і розвитку лісового господарства щодо сертифікації лісів та протипожежного упорядкування з врахуванням прийнятих пропозицій.
  3. Помістити на сервері ІОЦ прийняті документи. Незначні зміни і доповнення до макету пояснювальної записки до проекту організації і розвитку лісового господарства проводити в робочому порядку і повідомляти про це лісовпорядні експедиції.