Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Вітаємо з ювілеєм ЧЕПУРНУ НІНУ ІВАНІВНУ

20/12/2012

Провідний інженер по організації праці і нормуванню Української лісовпорядної експедиції Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання ВО «Укрдержліспроект».

Ніна Іванівна вже має 35 років загального трудового стажу, із них весь час працює у ВО «Укрдержліспроект»: техніком  з 1977 року по 1995 рік,  інженером-таксатором з 1996 року по 2002 рік. З 2003 року – на посаді  провідного інженера з організації праці і нормування Української лісовпорядної експедиції. Народилася Ніна Іванівна в  Волинської області, краю лісів і мальовничих озер, після закінчення Шацького лісного технікуму в 1977 році, всю свою трудову діяльність присвятила  лісовій галузі України.

До 2003 року виїжджала на польові лісовпорядні роботи. На високому технічному рівні виконувала і виконує покладені на неї виробничі завдання.

За свій трудовий внесок в розвиток лісової галузі України нагороджена Іменним годинником Голови Державного комітету лісового господарства України, Почесною Грамотою Держлісагенства України.

Колектив ВО «Укрдержліспроект» щиро вітає Вас, Ніно Іванівна, з Ювілеєм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, немеркнучої краси та жіночності, успіхів на всі прийдешні літа життя, сповненого гарних почуттів та здобутків.

З повагою працівники Української лісовпорядної експедиції.