Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Святкування Дня працівника лісового господарства

11/10/2012
14 вересня 2012 року в актовому залі ВО «Укрдержліспроект» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівника лісового господарства та відзначення кращих лісівників, тих, від чиєї професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. 
Цього сонячного вересневого дня на адресу лісовпорядників лунали вітання та найкращі побажання від керівництва та гостей свята. Привітати працівників виробничого об’єднання прийшли Народний депутат України, ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, секретар Ірпінської міської ради Олег Білецький, голова Ірпінської депутатської фракції Партії регіонів Леонід Глущенко, депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.
На початку урочистих зборів генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Гульчак В.П. привітав з професійним святом лісівників, зауваживши що професія лісівника все більше цінується і користується повагою, а також у своїй доповіді коротко проінформував присутніх про результати роботи колективу за підсумками 8-ми місяців 2012 року.
Генеральний директор Гульчак В.П. привітав колектив ВО «Укрдержліспроект» з отриманням відзнак Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих»: статус – нагородою «Підприємство року 2011» і сертифікатом «Підприємство року 2011» за стабільно високі показники у сфері виробництва, поповнення державної скарбниці України та сумлінну працю колективу на благо рідного підприємства, галузі та держави в цілому.
За результатами Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» генерального директора ВО «Укрдержліспроект» Гульчака В.П. нагороджено сертифікатом «Керівник року України 2011» і орденом «Почесний хрест», головного бухгалтера ВО «Укрдержліспроект» Кравченко О.І. – сертифікатом «Головний бухгалтер року 2011».
«Лігою кращих» також були відзначені кращі працівники підприємства – лідера , які були нагороджені медаллю «Професійна слава України»: